Wij staan voor Ons Vinkel

Muziek maken dat kun jij ook

Datum: 25-07-2020


Muziek maken dat kun jij ook

 Na de zomervakantie hebben we enkele super leuke activiteiten voor onze jeugdleden:

Naar de Efteling!

 


Zondag 27 september hebben de jeugdorkesten Little O, Young O en slagwerk B selectie een optreden in de Efteling. Hiermee viert onze jeugd het 50-jarig jubileum van ODIO. Met een groep van ruim 25 jeugdleden gaan ze optredens verzorgen in een kiosk. En behalve muziek maken mogen ze ook nog eens vrij spelen in het attractiepark. Hoe vet is dat!

 

Later dit jaar hebben we op zaterdag 28 november een Jeugdconcert met populaire muziek zoals pop- en filmmuziek. De jeugdorkesten zijn al druk bezig om een compleet programma in te studeren. Het is verrassend hoe zo’n jong gezelschap gezamenlijk zo’n mooie muziek kan maken!

 

Heb jij ook zin gekregen om je aan te sluiten bij ODIO en muziek te gaan maken?

Op een blaasinstrument zoals klarinet, saxofoon of trompet, of lijkt het je leuk om te drummen of melodisch slagwerk zoals  xylofoon en vibrafoon te kunnen spelen?

Ook herintreders of zij-instromers zijn van harte welkom!

Meld je aan voor een proefles, en probeer vrijblijvend uit waar jouw interesse naar uit gaat.

Vul het contactformulier in op www.harmonieodio.nl en wij nemen contact op met je.

 

Fijne vakantie allemaal!

Facebook

Deze website wil gebruik maken van cookies.